O nás - Dr. Vanilka

O nás

Chcete se dozvědět, kdo stojí za Dr. Vanilkou?
Tak se pohodlně usaďte a pokračujte ve čtení.

Dva kamarádi z paneláku

My jsme Honza a David. Dva kamarádi z Třebíče, kteří se znají už od útlého dětství, kdy se společně seznamovali s okolním světem, běháním kolem paneláku a po ulicích města.

Tato vášeň v prozkoumávání světa nám vydržela až do dospělosti, kdy se jeden z nás rozhodl odjet žít do Indonésie a druhý do Austrálie. Touha po cestování, objevování místních kultur a žití v zahraničí byla pro oba z nás neodolatelná.

Roky plynuly jako voda a každý z nás měl během této doby několikrát možnost okusit, jaké to je žít v zemi toho druhého. Po návratu jednoho z nás do České republiky jsme se rozhodli, že začneme společně podnikat. Chtěli jsme využít naše zkušenosti a poznání z různých koutů světa, aby jsme i zde, v České republice, mohli vytvořit možnost okusení netradičních vůní a chutí. Volba vanilkových lusků byla jasná, protože oba milujeme koření a vanilka je dominantou Indonésie v oblasti koření.

Zatím je naše společnost v plenkách, ale pevně věříme, že brzy se i díky vám pomalu rozrosteme na jednoho z uznávaných dodavatelů vanilky pro Českou republiku a Slovensko.

Jsme moc rádi, že za námi stojíte. Snažíme se dělat věci poctivě a kvalitně, což vy, jako naši zákazníci oceňujete.

Neskutečně si vážíme vaší spolupráce, podpory a zpětné vazby, která je obrovská!

Děkujeme!